niedziela, 9 grudnia 2012

pytanie dnia

Znów mi jakoś chujowo. Nie wiem czy mam się najebać, obejrzeć film, czy pójść spać. Wybór jest trudny. Głowa mnie boli. Zawiodłam się, chociaż pewnie okaże się, że coś niesamowicie ważnego wpłynęło na bieg wydarzeń. No cóż. Może się pomyliłam i znów zbyt łatwo zaufałam? Czuję, że coś tu jest nie tak, ale i tak w to brnę. Jest ryzyko jest zabawa.


Śnieg spadł, i nadal pada. Mam nadzieję, że prognozy się nie sprawdzą. Niech nie będzie ocieplenia. Naśnieżanie stoków trwa. Im szybciej otworzą wyciągi tym lepiej! Deski w dłoń i na górę! Później już tylko wpiąć się w nie i poczuć prędkość. Adrenalina. Oszaleć ze szczęścia. Tak. Świat jest piękny gdy prędkość wydziela adrenalinę i człowiek myśli tylko: szybciej, szybciej, ale przeżyj! Gdy instynkty zaczynają nami kierować, bo myśli nie nadążają za ciałem. Tak. Stanowcze. Czekam na więcej śniegu.

|Afromental - I'veGot What You Need

We're both playing with fire. I wonder who is going to get burned first. The game is on

PS. Now I see that not all my decisions were right. I should take more time to think some things through. Maybe it will turn out for good, but as for now i don't know what to think. What if that was it? Eh, we need to live with mistakes we've made. I miss you mota.


Wroclove:


1 komentarz: