środa, 7 listopada 2012

wreszcie kilka dni wytchnienia!

|You've Got Me Wrapped Around Your Little Finger - Beth Rowley - An Education

Jest tak cicho! Tak cudownie! Spokój, cisza, wytchnienie. Mój organizm przyzwyczajony do ciągłego napięcia i stresu nie ogarnia chwilowo co się dzieje. Dziś miałam wrażenie, że już jest jutro. Czas mi jakoś dziwnie leciał. Za kilka dni się przyzwyczaję. Gorzej będzie się znów przestawić na 'normalny' program. Strasznie się cieszę z tych kilkunastu dni spokoju. Potrzebowałam tego bardzo.
I nawet znalazł się czas by się pouczyć, zjeść, posprzątać, obejrzeć kilka filmów, przemyśleć kilka rzeczy i spotkać się z O., a właśnie! Masa gorących buziaków dla niej! Trzymaj się. Już niedługo zamieszkamy razem w naszym drewnianym domku na palach, u Sarny. Wtedy będzie pięknie. Już nikt nam nie popsuje humoru ot tak, dla zabawy!

//


It's so quiet! So wonderful! Peace, silence, rest. My body used to the constant tension and stress doesn't get what is happening at the moment. Today I had the impression that it's already tomorrow. Time flew strangely. In a few days I will get used to it. It will be worse to switch back to 'normal' program. I'm awfully glad of those few days of rest. I needed it so much.
I even found the time to study, to eat, to clean the house, to watch some movies, to think about a few things and to meet with O., and yeah! Loads of kisses for her! Hold on. Soon we will live together in a wooden house on stilts, at Deer's. Then it will be wonderful. No one will spoil our moods just like that, for fun!

|Smoke Without Fire - Bernard Butler, Duffy (Soundtrack An Education)

5 komentarzy:

 1. Bardzo tego chcę.
  To,co się teraz dzieje niszczy mnie okropnie. Dlaczego momentami jestem uskrzydlona a potem nagle moje jelita i płuca zostają tak skręcone,że nie mogę oddychać?

  OdpowiedzUsuń
 2. Bo ONE nienawidzą jak jesteśmy szczęśliwe i robią wszystko żebyśmy czuły się małym, nic nie wartym, smutnym Nikim.

  OdpowiedzUsuń
 3. ONI. Jedno gorsze od drugiego. I doprowadza mnie to do szału.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo intrygujące tematy, bardzo niepopularne treści. Język również jakby odbiegający od kanonów telewizyjnych więc poczułem się tu ciepło i swojsko. Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga, a w związku z tym, że nie tolerujesz umieszczania linków dam Tobie tylko namiar taki: Google : idziemywytrwale.blogspot. Zechciej zajrzeć, może na niektórych postach odnajdziesz coś dla siebie. Pozdrawiam ciepło i miłego wieczoru życzę!

  OdpowiedzUsuń
 5. No u mnie głównie ONA

  Ad. Wędrowiec:
  Dzięki :)
  Jeśli czyjś komentarz mnie zaintryguje to zazwyczaj sprawdzam nadawcę i jego blog(i). Mimo to wyjątkowo zamieściłam twój komentarz (bez linka z linkiem), chociaż szczerze mówiąc długo się nad tym zastanawiałam. pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń