środa, 13 lutego 2013

trzy-nas-tego (nawet w lutym jest wiosna)

|Duffy - Oh boy

It turns out that the only person that can break my heart is me. I find life very ironic. All day today I thought it's 14th. Untill now when I glanced on the bottom right side of my screen. It sucked. Now i know tomorrow I will feel same as today, which means I will feel just horrible. First time in many years I am single on this day (of all mentally ill. person as crazy as I am will not celebrate it. at all). Yey! I am slowly learning that being single isn't that great.

//

Okazuje się, że jedyną osobą, która może złamać moje serce jestem ja sama. Dostrzegam życie jako bardzo ironiczne. Cały dzisiejszy dzień myślałam, że jest 14-sty. Aż do teraz, kiedy zerknęłam w prawy, dolny róg ekranu. Kurwa. Teraz już wiem, że jutro będę się czuła dokładnie tak jak dziś, czyli chujowo. Pierwszy raz od wielu lat jestem singlem w tym dniu (mentalnie chorych. Osoba tak stuknięta jak ja nie będzie go obchodzić. W ogóle.) Jej! Pomału się uczę, że bycie singlem wcale nie jest takie super.

edit:
na kacu mam piękne sny o wodzie. zazwyczaj jestem pod wodą (w jeziorze, morzu, rzece, basenie, etc) i często nie muszę oddychać przez niesamowicie długi czas. po prostu sobie pływam i obserwuję świat spod powierzchni. kojarzy mi się to ze Świtezianką :D

2 komentarze:

 1. Mówisz o "święcie" jakim są Walentynki? Nigdy tego nie obchodziłem i nie zamierzam.
  A "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia", pamiętaj. :P

  Ja jak dużo wypije, następnego dnia wstaje wcześnie rano..., czasem jeszcze na bombie. xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. walentynki mogą być fajne, ale nie dla wszystkich na raz ;)

   tak było i tym razem (może nie wcześnie ale pierwsza myśl po przebudzieniu: 'niech ten helikopter się skończy!')

   Usuń